نرده استیل/حفاظ استیل

نرده استیل/حفاظ استیل

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

نرده استیل/حفاظ استیلنرده استیل/حفاظ استیل

معرفی نرده استیل

استفاده از استیل به عنوان یک متریال کاربردی و زیبا در ساخت انواع نرده راه پله و جان پناه در ساختمان های امروزی رواج پیدا کرده است. علت اصلی که از استیل برای تولید نرده و محافظ ساختمان استفاده می شود، زیبایی و دوام آن است. استیل به سبب خاصیت ضد پوسیدگی و زنگ زدگی که دارد می تواند در شرایط آب و هوای محتلف کیفیت و دوام اولیه خود را برای زمان طولانی حفظ کند. از طرف دیگر استیل با ظاهر براق و خاص خود به زیباتر شدن و امروزی تر شدن نمای نرده و حفاظ ساختمان می افزاید. با توجه به توضیحاتی که گفته شد، نرده استیل به عنوان یک انتخاب بادوام و مقرون به صرفه جایگزین مطمئنی برای نرده های قدیمی و سنتی ماننده نرده های چوبی و آهنی است. نرده استیل با تنوع طرح و مدل و با داشتن اشکال بسیار زیبا می تواند تامین کننده نظر و سلیقه هر ساختمان ساز و خریداری باشد. نرده استیل از نظر کیفیت و دوام به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

نرده استیل

معرفی نرده استیل 304

استیل 304 یکی از انواع استیل نگیر و ضد زنگ است که با استفاده از ترکیب مشخص و استاندارد کروم، نیکل به همراه منگنز به آهن در یک فرآیند مهندسی شده تولید می شود. استیل 304 در اکثر مناطق و شرایط آب و هوایی حشک و مرطوب قابل استفاده است. نرده استیل 304 از اتصال و مونتاژ قطعات پروفیل و لوله استیل 304 ساخته می شود. نرده استیل 304 اولین و مناسب ترین نرده محافظ ساختمان است که چه از نطر دوام و زیبایی و چه از نظر قیمت می تواند برای ساختمان سازان گزینه مناسبی باشد. نرده استیل 304 از لحاظ کیفیت استاندارد بالایی داشته و می تواند برای مدت ها شکل اولیه خود را حفظ کند و هرگز دچار زنگ حوردگی و اکسیداسون فلز نشود. نرده استیل 304 از لحاظ قیمت نیز به سبب اینکه نیاز به نگهداری خاصی ندارد باعث کاهش هزینه ها در دراز مدت می شود.

معرفی نرده استیل 201

استیل 201 در واقع نوع ارزان قیمت و با کیفیت پایین تر استیل ضد زنگ است که بیشتر در صنایع میز و صندلی سازی استفاده می شود. در استیل 201 برای کاهش هزینه های تولید به جای نیکل از منگنز استفاده می شود. نرده استیل 201 در نگاه اول از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با نرده استیل 304 ندارد اما زمانی که در مدت طولانی با رطوبت و هوا در تماس باشد مشکل اصلی آن نمایان می شود. زنگ زدگی نقطعه ای و پوسیدگی تدریجی در نرده استیل 201 بعد از چند ماه خود را نشان می دهد. نرده استیل 201 به هیچ عنوان برای استفاده در محیط بیرون ساختمان و حتی در مناطق مرطوب مانند شمال و جنوب کشور در داخل ساختمان نیز توصیعه نمی شود. بر خلاف تفکر اشتباه و نادرستی که در بین خریداران وجود دارد نرده استیل 201 در فضای سر پوشیده نیز ممکن است دچار فرسایش و زنگ خوردگی شود. به دلیل قیمت پایین تر نرده استیل 201 استفاده از آن تنها در مناطق آب و هوایی خشک و گرم پیش نهاد می شود. نرده استیل 201 نیز در مدل ها و طرح های گوناگونی ساخته می شود که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

معرفی نرده استیل راه پله

اجرای نرده راه پله به منظور افزایش ایمنی جانی افراد در هنگام تردد در راه پله انجام می شود. نرده استیل راه پله با استحکام مناسب و سرعت نصب بالا با امکان تعویض قطعات آسیب دیده می تواند تامین کننده این مورد باشد. نرده استیل راه پله استاندارد اجرای مشخصی دارد که شرکت ها و پیمانکاران در هنگام استفاده از این نوع نرده باید به آن توجه داشته باشند. نرده استیل راه پله به دو روش نصب می شود که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم. اجرای نرده استیل راه پله به شکل عمودی بر روی کف پله : در این مدل پایه های اصلی نرده به طور مستقیم بر روی کف پله ها نصب می شود و اجزای دیگر نرده مانند گارد های محافظ و دستگیره بر روی این پایه ها سوار می شود. این روش اجرایی تنها برای راه پله هایی مناسب است که فضای کافی برای تردد افراد و اسباب در آن وجود داشته باشد. اما در راه پله هایی که با محدودیت فضا در اجرای این نوع نرده استیل مواجه هستند از روش دیگری که به نام نرده استیل نصب از بغل معروف است استفاده می شود. در این شیوه پایه های نرده استیل به دیواره کناری راه پله بوسیله یکه قطعه مخصوص متصل می شود. نکته مهمی که در اجرای تمام روش های نرده استیل راه پله باید به آن توجه داشت این است که ارتفاع تمام شده نرده از روی کف پله حداقل 90 سانتیمتر باشد و فاصله گاردهای محافظ نباید از 12 سانتیمتر بیشتر باشد.

معرفی نرده استیل بالکن

بدون تردید نرده استیل استفاده شده در فضای بالکن باید از نوع استیل 304 باشد زیرا تنها این نوع استیل که در فضای خارجی و در برخورد با هوای و رطوبت با مشکل پوسیدگی و زنگ زدگی مواجه نمی شود. نرده استیل بالکن باید هم ایمنی مالی و جانی ساکنان ساختمان ها را تامین کند و هم به نمای ساختمان جلوه زیباتری بیافزاید. نرده استیل بالکن همیشه به شکل گاردهای تمام عمودی در فاصله های یک اندازه اجرا می شود. ارتفاع نرده استیل بالکن از روی لبه بالکن باید حداقل تا ارتفاع استاندارد 110 سانتیمتر را پوشش دهد. نرده استیل بالکن با چند مدل اصلی و کاربردی عرضه می شود که معمولا به صورت پایه های ساده از لوله استیل به قطر های 38 ملیمتر و 51 میلیمتر یا به صورت پروفیل های چهار گوش استیل به ابغاد 40 در 40 میلیمتر و 30 در 60 میلیمتر عرضه می شود. نرده استیل بالکن در طبقات اول ساختمان باید به صورت ضد سرقت و ایمن اجرا شود. اما در طبقات بالاتر می تواند تنها به شکل یک گارد محافظ ساده اجرا شود.

معرفی نرده استیل پنجره

امروزه استفاده از پنجره هایی با ابعاد بزرگ در طراحی ساختمان یک اصل اساسی شده است به همین دلیل امکان بروز مشکلاتی برای حفظ ایمنی جانی و مالی ساکنان ساختمان های آپارتمانی و برج های بلند طبقه که از پنجره های زیاد برای افزایش نور محیط استفاده می کنند وجود دارد. کودکان و سالمندان همیشه در معرض خطر سقوط از فضای پنجره ها هستند و خطر ورود سارقین از فضای پنجره ها نیز مشکل دیگری است که نیاز به استفاده از یک نرده مناسب را در جلوی نمای پنجره ضرورت بخشیده است. نرده استیل پنجره به سبب سادگی در اجرا و سرعت نصب بالا و نیز استحکام مناسب در برابر فشار بیرونی و عدم تفییر شکل و زنگ زدگی می تواند به عنوان اولین انتخاب برای بر طرف کردن نگرانی مشتریان محترم باشد. نرده استیل پنجره در مجموع به دو صورت ساده و طرح دار با اجزای سفارشی ساخته می شود. نرده استیل پنجره طرح دار به صورت اختصاصی بر اساس سلیقه و نظر خریدار برای هماهنگی با نمای بیرونی ساختمان طراحی و تولید می شود. نرده استیل پنجره باید از نوع استیل 304 نگیر ضد زنگ اجرا شود.

قیمت نرده استیل

با توجه به تنوع مدل و تفاوت کیفیت نرده استیل تعیین قیمت نرده استیل تنها با انجام کارشناسی و اندازه برداری دقیق محل اجرای نرده و مشخص شدن مدل نرده و کیفیت آلیاژ استیل استفاده شده در اجزا و قطعات نرده استیل قابل برآورد و قیمت گذاری است. قیمت نرده استیل بر اساس متر طول تعیین می شود. نکته دیگری که در تعیین قیمت هر متر نرده استیل موثر است متراژ سفارش خریدار است به این ترتیب که هر چه متراژ کار بیشتر باشد و پرت متریال استفاده شده کمتر باشد قیمت تمام شده نرده استیل کمتر محاسبه می شود. با توجه به اینکه قیمت جهانی کروم یا همان استیل هر روز در حال تغییر است و نرخ ارز خارجی نیز قیمت ثابتی نداشته برای تعیین و اطلاع از قیمت بروز نرده استیل باید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت نرده استیل راه پله

طول نرده استیل راه پله ها در ساختمان های مهندسی ساز بین 5 تا 6 متر برای هر طبقه است. بر این اساس اگر متراژ نرده استیل راه پله برای هر طبقه از این مقدار بیشتر باشد پرت متریال استفاده شده از اندازه استاندارد بیشتر خواهد بود در نتیجه قیمت نرده استیل راه پله بیشتر خواهد شد. قیمت نرده راه پله بر اساس طول دستگیره یا هندریل نرده نصب شده و تعداد پایه های استارت که در ابتدا و انتهای نرده یا در هر طبقه برای تقویت استحکام نرده نصب می شود محاسبه می شود. قیمت نرده استیل راه پله معمولا از قیمت مدل های دیگر نرده استیل ارزان تر می باشد اما تنوع مدل های پایه های نرده راه پله نسبت به نرده های بالکن و تراس بیشتر است. اگر در نصب نرده استیل راه پله از روش اتصال جوش آرگون یا جوش استیل استفاده شود قیمت نرده استیل راه پله به مراتب از روش نصب نرده با اتصالات آماده بیشتر خواهد بود. در اصطلاح قیمت نرده استیل جوشی از قیمت نرده استیل با یراق استیل گرانتر است. هر چه کیفیت یراق آلات و اتصالات نرده استیل از ضخامت بیشتر داشته باشد و از استیل ضد زنگ 304 ساخته شده باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد. در مجموعه عوامل اصلی که در افزایش یا کاهش قیمت تمام شده نرده استیل موثر هستند به سه دسته اصلی تقسیم می شود.

1- کیفیت قطعات و اجزا
2- متراژ کار و مقدار پرت مصالح
3- شیوه ساخت و اجرا

قیمت نرده استیل بالکن

از آنجا که بالکن ها و تراس ها در فضای بیرونی ساختمان و نمای خارجی ساختمان قرار دارند، استفاده از متریال با کیفیت برای حفظ زیبایی و دوام نرده بالکن اهمیت زیادی دارد. بر این اساس قیمت نرده استیل بالکن همیشه از قیمت نرده های راه پله و پنجره بیشتر خواهد بود زیرا بدون هیچ تردیدی باید در اجرای آن از استیل درجه یک استفاده شود. اما در راه پله می توان از استیل 201 نیز استفاده کرد البته در مناطق گرم و خشک. قیمت نرده استیل بالکن به یک دلیل دیگر نیز از مدل های دیگر نرده گرانتر است و آن استاندارد لازم برای ساخت این نوع نرده است که باید همیشه در ساخت نرده استیل بالکن رعایت شود. این موضوع باعث می شود متریال استفاده شده در ساخت نرده بالکن از کیفیت بالاتری بر خوردار باشد. هر چه ارتفاع نرده و تعداد گاردهای عمودی آن بیشتر باشد قیمت افزایش یافته و هزینه ساخت و اجرا بالاتر می رود. قیمت نرده استیل بالکن بر مبنای متر مربع فضای محصور شده توسط نرده تعیین می شود. اگر در تولید این محصول از پروفیل استیل به جای لوله استفاده شود قیمت باز هم گرانتر خواهد شد.

حفاظ استیل

معرفی حفاظ استیل

همانطور که از نام حفاظ استیل مشخص است و بر می آید حفاظت از منازل، بانک ها، مغازه ها، مکان های تجاری و شغلی شما دو چندان امکام پذیر خواهد شد. حفاظ استیل درب را می توان حلوی درب های اصلی و فرعی ورودی و حتی داخلی (بسته به کاربرد مورد نظر آن) نصب کرد. ویژگی بسیار مهم درب های حفاظ استیل ایمنی آن برای جلوگیری و مانعی بسیار قوی از ورود غیر قانونی افراد و به خصوص سارقین است. در عین حال طراحی زیبا و دقیق آن به هر چه شکیل تر شدن ساختمان شما می انجامد. در این صورت با استفاده از حفاظ استیل، ورودی درب ها و نمای شیشه ای پنجره ها و بالکن ها در عین ایمنی و مطمئن بودن از زیبایی دو چندانی برخوردار حواهد شد. طراحی جفاظ استیل تا حدی پیش می رود که تناسب کامل با نظر مشتری و نمای کلی داخل و خارج ساختمان داشته باشد. استیل استفاده شده در ساخت آن از مرغوب ترین نوع بوده و تضمین کیفیت ضد زنگ بودن دارد. حفاظ استیل در تمام شرایط و مناطق آب و هوایی چه در داخل ساختمان و یا خارج ساختمان اجرا شود باید از نوع استیل 304 باشد. هرگز به دلیل کاهش هزینه های تولید نباید از استیل 201 در ساخت حفاظ استیل استفاده شود زیرا بدون هیچ تردیدی با گذشت زمان با مشکل پوسیدگی فلز که به زنگ زدگی معروف است مواجه خواهد شد.

نوشته شده در اردیبهشت 1398 | رپورتاژ آگهی


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای p30designer.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:p30designer.ir | نقشه سایت